Ak Gıda’ya yeni kurumsal iletişim müdürü

Ak Gıda'da kurumsal iletişim müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

11.08.2020 - 11:21 | MediaCat

Ak Gıda'ya yeni kurumsal iletişim müdürü

Lactalis Grubu çatısı altında faaliyet gösteren ve İçim markasını tüketiciyle buluşturan Ak Gıda’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Ak Gıda’nın yeni kurumsal iletişim müdürü Defne Bali oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü’nden mezun olmasının ardından Kanal D’de muhabir olarak adım attığı kariyerini 2000 – 2005 yılları arasında CNN Türk’te ekonomi muhabirliği yaparak sürdüren Defne Bali, medyadaki sekiz yıllık deneyimin ardından Global Hill & Knowlton’da medya direktörlüğü görevini üstlendi. Sonrasında Turkcell’de kurumsal iletişim departmanı bünyesinde finansal ve uluslararası basın ilişkileri müdürü olan Bali, ardından sırasıyla Borusan Holding Kurumsal İletişim Birim Müdürlüğü ve HSBC Türkiye’de kurumsal iletişim fonksiyonunda kıdemli müdürlük yaptı. Bali, Ak Gıda’ya katılmadan önce son olarak SCC İletişim bünyesinde iletişim danışmanlığı rolünü sürdürüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.