Ajansların 2015’i nasıl geçti?

Geçen yılın ardından bakarken...

30.12.2015 - 17:03 | Arzu Nilay Kocasu

Goodbye 2015

2015 yılı bitti bitecek derken, kimi ajanslar yeni yıla iyi dileklerini göndererek kimileriyse 2015 yılında olup bitene dönüp bir kez daha bakarak yeni yılın gelişini bekliyor.

Y&R Team Red İstanbul ve Tribal Worldwide Istanbul’un 2015 yılının birer özetini sundukları video ve bültenlerini sektörün arşivinde yerini alması için sizlerle paylaşırken, listemizi zenginleştirmek için diğer ajansların da bir yılı özetleyen çalışmalarını bekliyoruz.

Medina Turgul DDB

Bolca kristal, Kırmızı ve Golden Drum Ödülü’nün yanı sıra Capital’in her yıl yürüttüğü En Beğenilen Şirketler araştırmasında üçüncü kez En Beğenilen Ajans seçilen Medina Turgul DDB 2015’i birlikte çok verimli bir yıl geçirdikleri yeni müşterilerle ardında bıraktı. KFC, Dimes, ABC, Little Caesars, Atasun Optik, Makineciler Derneği, Metro, Ülker 8Kek, Özdilek ve Ege Yapı ajansa 2015 yılında gelerek yeni yıla Medina Turgul DDB ile girdiler.

Ajansların 2015'i nasıl geçti?

Y&R Team Red İstanbul

Bu yılı aralarında Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nden kazandıkları Grand Prix de dahil olmak üzere pek çok kıymetli ödülle kapatan Y&R Team Red İstanbul gurur tablosunu bir videoyla taçlandırdı. Ses getiren projeleri Kırmızı Işık ile sınırları aşan bir başarı kazanan ajansın yıl boyunca topladığı ödüllere, çektiği reklam filmlerine ve tüm bu başarının ardındaki isimlere yer verdiği bir buçuk dakikalık videonun yapımı Cactus Motion imzası taşıyor.

Tribal Worldwide Istanbul
İyi bir yıl geçiren bir diğer ajans da 73 yeni ödül ve 15 yeni markayla yıl boyu soluksuz üretim halinde olan Tribal Worldwide Istanbul’du. 2015 yılının güzel anılarını özel bir bültende toplayan ajansın hazırladığı çalışmaya buradan ulaşabilir, 2015 yılındaki başarılarının ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Ajansların 2015'i nasıl geçti?

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.