MediaCat’e göre 2015’in en iyileri

MediaCat ekibi 2015'in en iyi 10 kampanyasını seçti.

30.12.2015 - 18:24 | MediaCat

MediaCat'e göre 2015’in en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimizde; Punch Kurucu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, Lowe Istanbul ECD’si Emrah Akay, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Titrifikir Kurucu Ortağı Kerem Kanık, Kompüter Metin Yazarı Anıl Eren Küçük, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, BLAB Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, RYD Yönetim Kurulu Başkanı ve Fabrika Reklam Ajansı Yönetici Ortağı Murat Şam, Publicis Yorum ECD’si Can Faga, C-Section Ajans Başkanı ve Kreatif Direktörü Enis Orhun, Manajans JWT Kreatif Direktörü Sami Basut, Tribal Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik4129Grey Chief Happiness Officer/CEO’su Alemşah Öztürk ve Y&R Team Red İstanbul Kreatif Direktörü Ayşe Aydın, Concept Kreatif Direktörü Kerem Özkut, Ogilvy&Mather Istanbul ECD’si Selim Ünlüsoy ve The Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Çağlar Eser‘in favori reklamlarına yer verdik.

Ülkemiz ve sektörümüz için oldukça zor geçen bir yılı geride bırakmak üzere olduğumuz 2015’in bu son günlerinde “Yılın en iyi reklamları” seçkilerimize MediaCat ekibi olarak bizler de katkıda bulunmak ve yıla damgasını vuran 10 reklam ve pazarlama fikrini tarihe not düşmek istedik.

Seçtiğimiz projeleri yaratıcılık, strateji, uygulama kalitesi ve iş sonuçlarına göre değerlendirdik. Seçimlerimizi yaparken yenilikçi fikriyle ön plana çıkan; hedeflediği kitlenin içgörülerini iyi anlamış, geliştirilen fikirleri duygusal bir tonla mesaja dönüştürüp insanlara ulaştırmış, uygulama kalitesiyle rakiplerinin birkaç adım önüne geçmiş ve yaratıcı fikirleriyle iş sonuçlarına katkı sağlamış projeleri belirlemeye çalıştık.

İşte, MediaCat’e göre 2015’in en iyi kampanyaları…

Anadolu Hayat Emeklilik: Bana Amca Dediler/Bana Teyze Dediler

KÜNYE
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
Müzik: Emre Irmak, Jingle Jackson
Vokaller: Pınar Çubukçu, Semih Gönder

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.