Ajans Dijital Kalem metaverse’te

Ajans, mevcut ve potansiyel müşterilerine metaverse'te ihtiyaç duyulan tüm iletişim çalışmaları özelinde hizmet sunacak.

28.01.2022 - 12:14 | MediaCat

Metaverse’e adım atan ajanslar arasına Ajans Dijital Kalem de katıldı. Pazarlama, dijital pazarlama, marka danışmanlığı ve içerik üretimi alanlarında hizmet veren Ajans Dijital Kalem, OVR metaverse’üne adım attı. Ajans, metaverse’te ihtiyaç duyulan tüm iletişim çalışmaları özelinde mevcut ve potansiyel müşterilerine hizmet sunacak.

Ajans ekibinin konuya ilişkin açıklamasında, “Teknolojik gelişmeler ve dijital dönüşüm iş hayatında ve sosyal yaşamda birçok köklü değişikliği beraberinde getiriyor. Bu dönüşüme uyum sağlamak, varlığını sürdürmek isteyen şirketler için kritik önem taşıyor. Web 3.0 ile merkezi yapısı olmayan ve daha özgür bir internet deneyimi yaşamaya başlıyoruz. Bu bağlamda ortaya çıkan ve her geçen gün büyük yatırımlar alan metaverse kavramı ve evreni ilerleyen yıllarda iletişim sektörünün de önemli alanlarından biri olacak. Ajans Dijital Kalem olarak hizmet portföyümüz arasına metaverse danışmanlığını ekledik. Müşterilerimize ve potansiyel müşterilerimize metaverse evreninde ihtiyaç duydukları tüm iletişim çalışmaları özelinde de hizmet sunacağız” ifadeleri yer aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.