MediaCat

Ahmet Pura bir kez daha WFA yönetiminde

Ahmet Pura, 12’nci kez Dünya Reklamverenler Federasyonu Yönetim Kurulu’na seçildi.

Dünya Reklamverenler Federasyonu (WFA) bu yıl Toronto ev sahipliğinde düzenlediği Global Marketer Week’in ilk gününde gerçekleştirdiği 71’nci genel kurulunda yeni yönetim kurulu üyelerini belirledi. Reklamverenler Derneği (RVD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Pura, 12’nci kez WFA Yönetim Kurulu’na seçildi.

Reklam dünyasını temsil eden küresel bir dernekte görev almanın, reklam sektörü ve Türkiye adına çok önemli olduğunu söyleyen Ahmet Pura, konuya ilişkin, “Bu işbirliği içinde Dünya Reklamverenler Federasyonu’ndan öğrendiklerimiz ve onlara aktardığımız örnek çalışmalarımız verimli bir model oluşturuyor. Reklamda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projemizin küresel Unstereotype Alliance ile Türkiye’de işbirliğine dönüşmesi, cross-media ölçümü yani tüm mecra ölçümlerinin tek çatı altında buluşması, reklamda erişilebilirlik, iklim krizi ve sürdürülebilirlik özelindeki projeler bu yıl ortak çalışmalarımız olacak. Yönetim kurulundaki bu uzun süreli görevimiz, güçlü işbirliğimizi daha da verimli kılıyor. Dünya Reklamverenler Federasyonu iyi ki hayatımızda var” değerlendirmesinde bulundu.

Reklamverenlerin ortak hedefleri için çalışan küresel organizasyon WFA, dünya çapında en büyük pazarları ve pazarlamacıları bir araya getirerek, yıllık yaklaşık 900 milyar dolar olan küresel reklam ve pazarlama iletişimi harcamalarının yüzde 90’ını temsil ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.