MediaCat

Wibe Fest geride kaldı

Elite World zincirinin organizasyonuyla düzenlenen Wibe Fest, 17-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti.

Otel zinciri Elite World Hotels & Resorts bünyesindeki Elite World Grand Sapanca, 17-19 Mayıs tarihleri arasında “iyi yaşam festivali” Wibe Fest’e ev sahipliği yaptı. Elite World zincirinin organizasyonuyla düzenlenen festivalde katılımcıları, kişisel gelişim atölyelerinden yoga ve nefes terapisi seanslarına, sağlıklı beslenmeden feng shui önerilerine, mindfulness pratiklerinden ayurvedik beslenmeye iyi yaşama dair etkinlikler karşıladı.

Üç güne yayılan etkinliklerde Mindfulness Eğitmeni Prof. Dr. Zümra Atalay, Wellbeing ve Ayurveda Eğitmeni Ebru Şinik, Bütüncül Sağlık Uzmanı Uzm. Dr. Burak Ayhan, Yüz Yogası Eğitmeni Oya Acar, Feng Shui Uzmanı Esra Koyuncu, Mindfulness ve Aromaterapi Eğitmeni Aslı Taşdemiroğlu, Yoga Terapisti Elif İmrahor, Yoga Eğitmenleri Filiz Keçeci ve Seray Karakoç, Yataş Uyku Kurulu Üyesi Uzm. Klinik Psikolog Fundem Ece ve Yataş Uyku Kurulu Üyesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Berhan Bayram, alanlarına dair deneyim ve önerilerini katılımcılarla paylaştı. Katılımcılar uygulamaların yanı sıra sağlıklı ve dengeli yaşama ilişkin yaşam önerileri, ayurvedik beslenme ipuçları, hastalıkların kök sebeplerine yönelik bütünsel tedavi yöntemleri konularında bilgi sahibi oldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.