AgeSA yaşlanmaya rehber olacak

2019’dan beri Her Yaşta kurumsal sosyal sorumluluk projesini sürdüren AgeSA, “Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa” kitabını satışa çıkardı.

Advertorial 21.03.2022 - 10:43 | MediaCat

AgeSA yaşlanmaya rehber olacak

2019 yılından sürdürdüğü Her Yaşta kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle Türkiye’de yaşlanma ile ilgili toplumsal sorunu ele alan ilk şirket olan, bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider kuruluşlarından AgeSA, yaşlanma ve yaşlılıkla ilgili konularda gündem oluşturma hedefiyle her yıl yeni projeler geliştiriyor. AgeSA sektörde yine bir ilke imza atarak, şimdi de Her Yaşta kurumsal sosyal sorumluluk projesine yeni bir boyut kazandırıyor.

Piyasaya yaşlanma ve yaşlılık konusunda rehber olacak bir kitap sunan AgeSA, orta yaştan itibaren yaşlılık dönemine hazırlanmaya, yaşlanma döneminde ise dolu dolu yaşamaya destek olacak içeriklerden oluşan “Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa” kitabını satışa sundu.

Altı bölümden oluşan “Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa” kitabı, yaş alma sanatına Yaş Nedir, Türkiye’de Yaş Almak, Dünyada Yaş Almak, Başarılı Yaşlanmak, Dolu Dolu Yaşa ve Her Yaşta Öneriler başlıkları altında farklı bir açıdan yaklaşıyor.

Sunay Akın, Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin, Klinik Psikolog Beyhan Budak ve Uzman Diyetisyen Dilara Koçak’ın tavsiyelerinin de yer aldığı Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa kitabına tüm kitapçılardan ve online kitap satış noktalarından ulaşılabiliyor.

Geliri Türk Geriatri Derneği’ne bağışlanacak kitapla ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.