MediaCat

Advertising Age Türkiye seçti: 30 Under 30

İlham veren fikirlerle sektörün geleceğine ışık tutan 30 yaş altı 30 yaratıcı isim.

Advertising Age Türkiye seçti: 30 Under 30

Kazandığı ödüllerle göğüs kabartan, kampanyanın beğeni, hatırlanma ve WOMM skorlarını zirveye taşıyan, yeni lovemark’lar yaratan bir başarının anatomisini, elinin hamuruyla mutfağa giren genç yetenekleri göz ardı ederek yapmak olmaz.

Advertising Age Türkiye, hazırladığı 30 Under 30 dosyasında ilk kez, özellikle son bir yılda adından söz ettiren, yaratıcı ve yenilikçi işlere imza atan, portföyüne ve ajansına ödüller kazandıran, ilham veren fikirlerle sektörün geleceğine ışık tutan 30 yaş altı 30 yaratıcı ismi bir araya getirdi. Çoğunluğu sektörün önde gelen reklamcılarının önerileriyle oluşturulan, geleceğin ezber bozmaya aday reklamcılarıyla tanışın:

Andaç Erkök

Art Direktör, Leo Burnett İstanbul

MediaCat - Advertising Age "30 Under 30": Andaç Erkök

Birlikte en çok çalışmak istediğiniz reklamcı:
Ali Taran’la çalışmayı isterdim. Kendisiyle tanışmadım fakat tarzını, reklamlarının etkisini bilmek yeterli.

Keşke birlikte akşam yemeği yiyebilseydik…
Micheal Jordan.

90’lar benim için…
Keşif dönemi. Her şeyi, hayatı, insanları, kendimi, daha fazla gözlemlemekti. Çocukluktan atlamayla birlikte etrafına daha fazla zaman ayırmaktı.

Okumayanlar çok şey kaybeder dediğiniz kitap:
Üniversitede bölüm başkanımız derdi ki: Suç ve Ceza’yı okumadan bana soru sormayın.

Andaç Erkök son 2,5 yıldır Leo Burnett’te yaratıcılığa meydan okuyor. Erkök’ün en güncel başarısı geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen 11. Kırmızı Ödülleri’nin Radikal Canlı Kırmızı için aldığı brief doğrultusunda iki saat içinde hazırladığı sosyal sorumluluk ilanı. Profesyonel geçmişine Effie ve Kristal Elma kazanan kampanyaları sığdıran Erkök, şimdiden Akçay’da balık tutacağı günleri hayal ediyor. En çok cesur markalarla çalışmak istediğini belirten art direktör, Bob Marley’in sözünü şiar edinmiş hayatında: “Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Unutma; sen kaldırabiliyorsan, onlar da kaldırabilir.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.