MediaCat

Yan yana olmasa da birlikte

Vodafone’dan salgın döneminde ayrı düşenlere “birlikteyiz” mesajı.

Yan yana olmasa da birlikte

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de pek çok markanın hedef kitlesine olumlu mesajlar verdiği iletişim çalışmaları yürüttüğü bu dönemde, Vodafone Türkiye de salgını evinde geçirenlere “birlikteyiz” mesajı verdiği bir reklam filmi yayınladı.

Markanın “Birlikte öğrenelim, birlikte hareketlenelim, birlikte eğlenelim, birlikte pişirelim, birlikte kalalım. Yan yana olmasak da birbirimizden hiç kopmayız. Vodafone Supernet 4.5G ile hep birlikte kalalım” dediği reklam filmi Team Red imzası taşıyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle olağanüstü bir dönemden geçildiğine dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, kampanya hakkında şu açıklamada bulundu:

“İnsanların evden çalıştığı, işyerlerine uzaktan bağlandığı, toplantılarını video konferans benzeri yöntemlerle gerçekleştirdiği bir döneme girdik. Alışverişler online siteler üzerinden yapılıyor, uzaktan eğitim platformlarına ve dijital yayınlara talep artıyor. Bu dönemde internet en temel ihtiyaçlarımızdan biri haline geldi. Biz de tüm kaynaklarımızla müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde 20 bini aşkın 4.5G iletişim noktasıyla 4.5G’de en geniş kapsamaya sahip operatör olmayı sürdürüyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.