MediaCat

Açıkhavaya davet

WeRoad’dan İngilizleri dışarı çıkmaya çağıran kampanya.

İngiltere’de insanlar açıkhavada yılda ortalama 10 gün geçiriyor. Yalnız seyahat edenleri hayatta bir defa yaşanacak maceralarda bir araya getiren macera seyahati markası WeRoad, açıkhavada geçirilen zamanı artırmak adına İngilizlere yine açıkhavada meydan okuyor.

Manchester Piccadilly’de 14 gün boyunca yer alacak olan 492 metrekarelik dev reklam panosu, “Bu reklam bu yıl açıkhavada sizden daha fazla zaman geçirebilir” diyerek herkesi bu süreyi aşmaya davet ediyor.

DUDE Yönetici Kreatif Direktörü Curro Piqueras, “Reklam panosunun kazanmasına izin vermeyin lütfen. Evet, 492 metrekarelik koca bir reklam panosu olabilir ama sizin elleriniz, parmaklarınız var ve hassas bir koreografiyle kullanıp bir WeRoad seyahati ayarlayıp buradan gidebilirsiniz. O bir kano yapamaz, yeni yiyecekler keşfedemez, yol boyunca yeni reklam panolarından arkadaş edinemez. Kazanmaya çok yakınsınız, bu hayatınızın en kolay ve en büyük kazanımı olabilir. Yenin onu. Size inanıyoruz” yorumunda bulunuyor.

Kampanyanın diğer çalışmaları otobüs ve tramvay duraklarında, yaya yollarında ve tren istasyonlarında olmak üzere 304 noktada statik ve dijital formatlarıyla yer alıyor.

WeRoad’un dışarı çıkmak ve gerçek hayatta yeni deneyimler kazanıp yeni arkadaşlar edinmekle ilgili olduğunu söyleyen CMO Fabio Bin, seyahat etme ve yeni arkadaşlar edinme yöntemlerini anlatmak için canlı bir şehir olan Manchester’ı seçtiklerini ifade ediyor. Bin, “Seyahat şirketinden fazlasıyız. Bağlantı kurma işindeyiz. Şehirde insanların yeni insanlarla tanışabilecekleri etkinliklere, konserlere, buluşmalara sponsor oluyor ya da düzenliyoruz. Bu reklam panosuyla gerçek hayatın dışarıda olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Konfor alanımızda kalırsak, dünyayı kucaklamazsak hiçbir şey olmaz. Diyoruz ki dışarı çıkın. Evinizden, ülkenizden, konfor alanınızdan çıkın ve dünyayı kucaklayın. Mucize o zaman gelecektir” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.