Abdi İbrahim’de yeni yapılanma

Abdi İbrahim, pazarlama ve satış organizasyonunu yeniden yapılandırıyor.

02.03.2018 - 13:33 | MediaCat

Abdi İbrahim'de yeni yapılanma

İlaç sektöründeki faaliyetlerini 106 yıldır sürdürmekte olan Abdi İbrahim, pazarlama ve satış bölümlerinde yeniden yapılanmaya giderek, Türkiye pazarlama ve satış organizasyonunu iki ayrı genel müdürlük olarak konumlandırdı. Yeni yapılanma kapsamında Dr. Oğuz Mülazımoğlu da Abdi İbrahim bünyesine genel müdür olarak katıldı.

Pazarlama ve satış organizasyonunun iki ayrı genel müdürlük olarak konumlandırılması ile birlikte, Abdi İbrahim bünyesine 1 Mart 2018 tarihi itibarıyla katılan Dr. Oğuz Mülazımoğlu, Abdi İbrahim Merkezi Sinir Sistemi, Solunum ve Romatoloji, Oftalmoloji, Özel Uzmanlık & Onkoloji Bölümleri ve Pazarlama & Satış Mükemmelliği Bölümünden Sorumlu Genel Müdür olarak görev almaya başladı.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde alan Mülazımoğlu, Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA ve İstanbul Üniversitesi’nde Hastane Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. Mülazımoğlu, ilaç sektöründeki kariyerine Knoll Alman İlaç’ta ürün yöneticisi pozisyonunda başladı ve daha sonra da genel müdür yardımcılığı görevini üstlendi. Abbott-Knoll birleşmesi ile birlikte Abbott Ulusal Satış Müdürü olarak görev alan Mülazımoğlu, ardından Schering-Plough Bölüm Direktörü oldu. 2007 yılında Schering Plough Orta Asya Genel Müdürü olarak atanan Mülazımoğlu, 2008 yılında Bayer Türkiye bünyesine katıldı. 2014 yılına kadar kariyerini Bayer Türkiye Genel Tedaviler-Kadın Sağlığı Bölüm Direktörü olarak sürdüren Mülazımoğlu, Abdi İbrahim bünyesine katılmadan önce 2015 yılından itibaren Bayer Farma Türkiye Ülke Sorumlusu olarak görev alıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.