KONDA İnteraktif kamuoyuna açıldı

KONDA'nın etkileşimli veri görselleştirme sistemine erişim, kamuoyuna açık hale getirildi.

02.03.2018 - 11:42 | MediaCat

Veritabanını geniş kitlelerle paylaşma yoluna giden KONDA, etkileşimli veri görselleştirme sistemi KONDA İnteraktif’i kamuoyuna açık hale getirdi.

KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, KONDA olarak her bireyin, aktörün ve kurumun toplumsal yapıyı anlaması gerektiğini düşündüklerini belirterek, “KONDA Barometresi kapsamında 8 yılda 85 araştırmayla 230 bini aşkın kişiyle görüştük. Siyasetçi, yatırımcı, finans uzmanı, holding yöneticisi, bürokrat, akademisyen, medya mensubu veya teknokrat; her kesimden herkes için verisi ve sözü olan KONDA Veri Ambarı’nı oluşturduk. Biz bu verileri kullanarak, başta abonelerimiz olmak üzere tüm kamuoyuna analizler ve yorumlar sunuyoruz. Ayrıca, araştırmaların veri setlerini de web sitemizden paylaşıyoruz” dedi.

Etkileşimli veri görselleştirme sistemi KONDA İnteraktif’i (İnteraktif.konda.com.tr) kamuoyunun incelemelerine sunan KONDA; olabildiğince çok bilgiyi, uygulamayı ve raporu kamuoyu ile paylaşmayı, verilerini akademik kurumlara, üniversitelere ve ilgilenenlere açmayı hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.