MediaCat

Markalardan 23 Nisan mesajları

Markaların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yıldönümüne özel mesajları karşınızda.

Markalardan 23 Nisan mesajları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yıldönümü yaklaşırken, markalar da bu özel gün için hazırladıkları mesajları paylaşmaya başladı.

Markaların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yıldönümünde hazırladıkları reklam çalışmalarını sizler için derledik.

Gözden kaçırdıklarımızı bize sosyal medya veya haber içi mesaj yoluyla ulaştırabilir, haberimizi geliştirip güncel tutmamıza yardımcı olabilirsiniz.

AlgidaTürkiye

Türk Hava Yolları

Note Cosmetics Türkiye

Yeşilay

Limak Enerji

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Şarkıyı mırıldanan her çocuk, orkestramızın sanatçısı, orkestramızın her sanatçısı çocuğumuzdur. Çocukluğunu kucağından bırakmayan herkesin bayramını kutlar, yüzüncü yılında 23 Nisan’ımıza nice yüzyıllar dileriz. BİR DÜNYA BIRAKIN BİZ ÇOCUKLARA Söz : Adnan Çakmakçıoğlu Müzik : Salih Aydoğan Düzenleme : Yusuf Yalçın Limak Filarmoni Orkestrası Üyeleri @tenormuratkarahan @ebruozdemir10 @serminyasarofficial @joseph_the_hominid @tekfenfilarmoniorkestrası @huseynali13 @alpayjan @nilsu_ertn @dogukanphsa @ilaydairemcanduran.cellist @ddidemguzell @alv.sabina @noyanburak @limakfilarmoniorkestrasi #LimakFilarmoniOrkestrası #LimakFilarmoni #orkestralarbirlikte #hepbirlikte #100üncüyıl#23NisanUlusalEgemenlikveÇocukBayramı #EvdeKal #limakvakfı #23Nisan #oynayaoynayagelinçocuklar#birdünyabırakın#sanat

Limak Filarmoni Orkestrası (@limakfilarmoniorkestrasi)’in paylaştığı bir gönderi ()

realme

Fiat Türkiye

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.