MediaCat

2022 Lion of St. Mark ödülünün sahibi Colleen DeCourcy

DeCourcy, Mary Wells Lawrence’ın ardından ödüle layık görülen ikinci kadın oldu.

2022 Lion of St. Mark ödülünün sahibi Colleen DeCourcy

Cannes Lions’ın yaşam boyu başarı ödülü Lion of St. Mark’ın bu yılki sahibi Wieden+Kennedy’nin eski CCO’su ve başkanı Colleen DeCourcy oldu.

Yaratıcı sektörün en ilham verici liderleri arasında gösterilen Colleen DeCourcy, Wieden+Kennedy’e 2013 yılında global yönetici kreatif direktör olarak katılmış ve geçtiğimiz yıl emekli olmuştu. 2019 yılında Adweek tarafından onyılın en yaratıcı lideri seçilen DeCourcy, Fast Company tarafından iş dünyasının en yaratıcı isimleri arasında gösterilmiş, She Runs It tarafından Fearless Voices ödülüne layık görülmüştü.

DeCourcy liderliğinde Wieden+Kennedy, 2013 yılından itibaren festivalde beşi Grand Prix olmak üzere 149 Aslan ile ödüllendirildi.

Cannes Lions’ta bu yıl Glass: The Lion for Change jürisinde başkan sorumluluğu üstlenecek olan DeCourcy 2019’da Titanium Lions, 2017’de ise günümüzde düzenlenmeyen Cyber Lions jürilerine başkanlık etmişti.

Mary Wells Lawrence’ın ardından Lion of St. Mark ödülüne layık görülen ikinci kadın olan Colleen DeCourcy, ödülünü 20-24 Haziran tarihlerinde düzenlenecek festival sırasında alacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.