MediaCat

12. MIXX Awards Türkiye finalistleri belli oldu

Organizasyonda finale kalan çalışmalar açıklandı.

12. MIXX Awards Türkiye finalistleri belli oldu

Interactive Advertising Bureau’nun (IAB) bu yıl 12’ncisini düzenlediği MIXX Awards Türkiye’de finale kalan çalışmalar belli oldu.

L’Oréal Ülke Genel Müdürü Sinem Sandıkçı Gökçen başkanlığında bir araya gelen 20 kişilik jürinin değerlendirmeleri sonucunda 619’u geçerli sayılan başvuru arasından 219 çalışma finale kaldı. Başvuruların toplam 21 kategoride gerçekleştiği yarışmada ödüller, 21 Mart’ta düzenlenecek MIXX Awards Ödül Töreni’nde sahiplerini bulacak.

Bu yılki teması “MIXX’iniz Hazır” olan MIXX Awards Türkiye’nin reklam ve tanıtım çalışmaları Karbonat tarafından yürütüldü. Platin sponsorluluğunu sahibinden.com’un üstlendiği 12. MIXX Awards Türkiye’nin jüri sponsoru Tooplay, başarı sponsorları Bosh, Ingage ve Sözcü olurken; protokol destekçileri arasında ise AdColony, Akbank, Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, Forward Media, Genart Medya, Hype, Puhutv, Roy+Teddy, Sparkle Medya, Unilever ve Wavemaker yer aldı.

Başvuruda bulunan tüm projelerin 15 Nisan tarihine kadar MIXX Awards Europe’a da başvurabileceği organizasyonda finale kalan çalışmaları iabtr.org adresinden görüntüleyebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.