MediaCat

2021’in en iyi dergi kapakları

Yılın en iyi dergi kapakları sizlerle.

2021’in en iyi dergi kapakları

Yangınlardan pandemiye, müzmin yalnızlıklardan umut veren başarılara pek çok zıt duyguyu bir arada yaşadığımız bir yıl oldu 2021. Bu hisler karmaşasından geriye kalanların bir özeti niteliğinde, yılın en iyi dergi kapakları sizlerle.

45 derginin 1 Aralık 2020 – 30 Kasım 2021 tarih aralığında yayımlanan sayıları arasından MediaCat Yazı İşleri tarafından yapılan ilk elemeyle 35 dergi kapağı belirlendi. Online oylamayla sayıyı 15’e düşüren jüri, en iyi 10 dergi kapağını belirledi.

Dergi kapaklarının değerlendirme sürecinde kapakların sözlü ifade gücü ve çarpıcılığı, merak uyandırması, espri barındırması, nefret söylemi içermemesi ile genel görsel ve estetik kriterleri göz önünde bulunduruldu. Kapaklar arasından en iyileri belirleyen jüri şu isimlerden oluştu: Rafineri Kurucu Ortağı Ayşe Bali, Excel İletişim ve Algı Yönetimi CEO’su Burçak Taşkın Yurdakul, FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Havas Worldwide İstanbul CCO’su Ergin Binyıldız, UNDP Türkiye İletişim Bölüm Başkanı Dr. Faik Uyanık, Deeper Yönetici Ortağı İhsan Özçıtak, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, Gazeteci Şelale Kadak, Oksijen Yazı İşleri Yöneticisi Tayfun Devecioğlu ve Gazeteci Tunca Öğreten.

Yılın En İyi Dergi Kapakları

Hello – Ağustos 2021 [Yılın Dergi Kapağı]

Bir yandan olimpiyatlardaki başarılar diğer yandan bitmek bilmeyen yangınlarla Türkiye, 2021 yazında, hüzün ve neşeyi bir arada yaşadı. Memleketin karmaşık hislerini Ağustos kapağına taşıyan Hello, jürinin favorisi oldu.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.