MediaCat

Ertuğ Tuğalan’a göre 2020’nin en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2020’nin en yaratıcı işlerini seçiyor.

Ertuğ Tuğalan’a göre 2020’nin en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimize bu yıl Cheil Worldwide Türkiye Kıdemli Sanat Yönetmeni Orhan Özdemir, Titrifikir Kreatif Direktörü Emre Gökdemir, RED and GREY CCO’su Cem Batu, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Karbonat Yönetici Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Muhabbet Kurucu Ortağı ve Yönetici Kreatif Direktörü Kenan Ünsal, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram ve Arthur İstanbul Kurucu Ortağı Can Faga‘nın ardından Medina Turgul DDB Yönetici Kreatif Direktörü Ertuğ Tuğalan ile devam ediyoruz.

Ertuğ Tuğalan, yılın en iyi reklamları tercihlerini şöyle gerekçelendiriyor:

“Tasarladığımız reklamlar kendi PR’ını ve medyasını yaratabiliyorsa, iletişimin etki alanı da genişliyor. Bu etkiyi yaratabilmek için -haliyle- biraz cesaret gerekiyor.

Bugünün iletişim dünyası cesurların dünyası. Düşünce kalıplarını kırmak adına ürünlerini yenileyenlerin, hatasını fark edip bunu düzeltme nezaketinde bulunanların ve bir ülkenin kaderini değiştirmek için kolları sıvayanların dünyası.

MediaCat için 2020’nin en iyi reklamları seçkisini hazırlarken; marka duruşunu cesurca sergileyen, insanların hayatlarına dokunan, gerçekten değişim yaratabilen/yaratma potansiyeli taşıyan işleri seçmeye çalıştım.

Bu etkili işlerde emeği geçen meslektaşlarımı ve işlerin arkasındaki cesur marka yöneticilerini kutlarım.”

Karşınızda Ertuğ Tuğalan’a göre 2020’nin en iyi kampanyaları…

Su Endeksi

Reklamveren: Reckitt Benckiser / Finish
Reklam Ajansı: Havas İstanbul

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.