Elidor’un yeni marka elçisi Zeynep Bastık

Zeynep Bastık, önümüzdeki yıl markanın proje ve kampanyalarında boy gösterecek.

24.12.2019 - 09:55 | MediaCat

Elidor'un yeni marka elçisi Zeynep Bastık

Elidor, genç kadınları hayattaki olasılıkları keşfetmeleri, daha büyük hayaller kurmaları ve bu hayalleri gerçekleştirmelerine yönelik önümüzdeki yıl hayata geçireceği proje ve kampanyaları için marka elçisi olarak Zeynep Bastık ile anlaştı.

Zeynep Bastık, işbirliğine dair, “Elidor ile erçekten çok gurur ve mutluluk duyduğum bir yolculuğa çıktık. Çocukluğumdan beri müziğe dair hayallerim vardı. Şanslıyım ki kendi yolumdan gitme, hayallerimin bazılarını gerçekleştirme şansı buldum. Yine de önümde uzun bir yol var. Elidor ile gerçekleştireceğimiz çalışmalarla da başka kadınların kendi hikâyelerini keşfetmelerine, istedikleri gibi hayallerinin peşinden gitmelerine katkı sağlayabileceğimize inanıyorum. Çok yakında detaylarını paylaşacağımız projelerimiz, filmlerimiz ve işbirliklerimiz için şimdiden çok heyecanlıyım” değerlendirmesinde bulundu.

Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi & Güzellik ve Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü Alper Eroğlu ise, “Elidor olarak, genç kadınların hayallerini gerçekleştirmek için attıkları adımları ve yolculuklarında onlara destek olabilmeyi önemsiyoruz. Zeynep Bastık bu adımları atan kadınlardan biri. Aynı zamanda bugüne kadar sesini kadınların hayatına değer katmak için kullanan, hem kendi platformunda projeler üreten hem de sivil toplum kuruluşlarıyla yan yana duran bir müzisyen. Amaçlarımızın ve değerlerimizin bizi buluşturmasından mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Zeynep Bastık geçtiğimiz günlerde de adidas’ın marka elçisi olmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.