2019 için rehber niteliğinde 5 kitap

2019 için rehber niteliğinde 5 kitap

Yıla donanımlı başlamak isteyenler için küçük bir okuma seti.

04.01.2019 - 14:25 | MediaCat

Bugün tüketicinin dokunduğu tüm alanlarda -ki bu 21’inci yüzyılda hayatın her anı demek oluyor- pazarlama iletişimcileri için bir veri hazinesi yatıyor. Bu hazineyi doğru kullanmak ve 2019 yılına donanımlı başlamak isteyenler için küçük bir okuma seti hazırladık.

Büyük Veri İş Başında

Bernard Marr

2019 için rehber niteliğinde 5 kitapBrand Week Istanbul 2018 konuşmacılarından biri olan Bernard Marr, pazarlama iletişiminin 21’inci yüzyıl sürümüne ayak uydurabilmek için takip edilmesi gereken entelektüel adreslerden biri.

Marr Büyük Veri İş Başında kitabıyla, sahip olunan verilerin nasıl yönetileceği ve anlamlı içgörüler yaratmak için başlangıcın nereden yapılması gerektiği gibi konularda kararsızlık yaşayanlara sesleniyor. Üstelik tıptan hukuka, konaklamadan modaya, bilimden bankacılığa uzanan içeriğiyle aralarında Netflix, Google, Apple, Uber ve Amazon’un da bulunduğu 45 şirketten ilham alınacak uygulamalar veri yönetimi hikâyeleriyle yapıyor bunu.

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.