MediaCat

2018’in en başarılı ajansları

The Cat Report sonuçları dikkate alınarak hazırlanan ve performanslarıyla geride kalan yılın en yaratıcı ajanslarını belirlediğimiz seçkiyle karşınızdayız.

2018’in en başarılı ajansları

Felis Ödülleri, Kristal Elma, Effie Türkiye ve Cannes Lions’taki birincilik ödülleri ve büyük ödüller üzerinden hesaplanan The Cat Report’un 11’incisini geçtiğimiz günlerde açıklamıştık. Şimdi sıra, bu yıl da The Cat Report baz alınarak hazırlanan ve yılın en başarılı ajanslarını bir araya getirdiğimiz seçkide.

The Cat Report’a yansıyan performansları ışığında Yılın Yaratıcı Ajansı, Yılın Yeni Nesil Ajansı, Yılın Bağımsız Ajansı, Yılın PR Ajansı, Yılın Medya Ajansı, Yılın Çıkış Yapan Yaratıcı Ajansı ve Yılın Çıkış Yapan Medya Ajansı unvanlarının sahiplerinin 2018’deki öykülerini kısaca hatırlayalım.

Yılın Yaratıcı Ajansı: TBWA\Istanbul

2018'e damga vuran ajanslarYalnızca Felis Ödülleri’nden 28 Felis ve bir Büyük Ödül çıkarmayı başaran TBWA\Istanbul, geçtiğimiz yılın ödül şampiyonu olduğu gibi portföyüne eklediği yeni müşterilerle de dikkat çeken bir performansa imza attı.

Turkcell ve MediaMarkt gibi iletişim yükü ağır markaların yanı sıra Türkiye’ye yakın dönemde yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Socar, ajansın bu yıl içinde birlikte çalışmaya başladığı reklamverenler arasındaydı.

2018'e damga vuran ajanslar
2018’de kazanılan müşteriler: Balparmak, MediaMarkt, Pasifik Çiftay, Socar, Temsa, TRT, Turkcell

TBWA\Istanbul’un 2018’de en ses getiren işiyse IKEA için gerçekleştirilen ve Felis Ödülleri’nden altı Felis ve Açıkhava Bölümü Büyük Ödülü, Kristal Elma’dan da dört Kristal’le ayrılan Dolu işi oldu. Atasay için hayata geçirilen Tak Sana Yakışanı, Hayata Destek Derneği için yaratılan The Most Powerful Font ve Fear And Fantasy Festival çalışması da ajansın bu yıl dikkat çeken işleri arasındaydı.

Sırada: Yılın Yeni Nesil Ajansı

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.