İçim yeni medya ajansını seçti

Lactalis’in global medya konkuru sonuçlandı.

05.12.2018 - 13:09 | MediaCat

İçim medya ajansını seçti

Süt ürünü şirketi Lactalis’in global medya ajansını belirlemek üzere konkurdan galibiyetle ayrılan taraf, Publicis Groupe ajanslarından Zenith oldu. Lactalis’in global medya ajansı olan Zenith, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu birçok pazarda Lactalis’in medya iletişimden sorumlu olacak.  Publicis Groupe Türkiye ajanslarından Zenith ise Lactalis’in Türkiye markası İçim’in medya iletişimini üstlenecek.

Zenith, halihazırda Lactalis’in medya iletişimini yürütmekte olduğu EMEA, APAC ve Latin Amerika bölgelerinin yanı sıra markanın Kanada, İngiltere ve Amerika’yı da kapsayan 11 pazardaki medya iletişimini de yürütecek.

Konkurdan galibiyetle ayrılmalarını değerlendirdiği sözlerinde Zenith Global Marka Başkanı Vittorio Bonori, “Lactalis’in lider ajansı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu, Lactalis’le olan güçlü ilişkimizin ve Zenith’in ROI ajansı olarak marka büyümelerine karşı yaklaşımının bir kanıtıdır” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.