MediaCat

Sami Basut’a göre 2017’nin en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2017’nin en yaratıcı işlerini seçiyor.

Sami Basut’a göre 2017’nin en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev, Rafineri Kreatif Grup Başkanı Setenay Özcan Yıldırım, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Grup Başkanı Güldeniz Şeşen, BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Muhabbet Kurucu Ortağı ve Yönetici Kreatif Direktörü Emrah Karpuzcu, SesliHarfler – Linked By Isobar CEO’su Özgür Karaçak, Güzel Sanatlar Ajans Başkanı Zafer Külünk, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Rabarba Kreatif Direktörü Murat Yaylagül ve Renee Kreatif Direktörü Sercan Şenyüz ve Ogilvy & Mather İstanbul ECD’si Selim Ünlüsoy‘un ardından Manajans JWT Kreatif Direktörü Sami Basut ile devam ediyor.

İşte Sami Basut’un perspektifinden 2017’nin en iyi kampanyaları…

“Kapı Çalana Açılır” Sergisi Basın Duyurusu

İlki bir PR işi. Basına ve kamuoyuna duyuru aslında. Okudukça umutlandım, gururlandım, heyecanlandım. Yalan haberlere, nam-ı diğer fake news’a karşı durmak ve düşünce özgürlüğünü desteklemek. Başka türlü bir hayat bence de kabul edilemez. Her zaman söylerim; bir reklamcı, reklamvereni kadar yaratıcıdır diye. Teşekkürler Koç Holding.

Reklamveren: Koç Holding
Ajans: Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.