MediaCat

2016’nın unutulmaz canlı yayın vakaları

Zihnimizi çok da fazla yormadan birçok örneğini anabileceğimiz “Türk televizyonlarında canlı yayında yaşanan ilginç olaylar” seçkisine, bu yıl da hatırı sayılır vakalar dahil oldu.

2016’nın unutulmaz canlı yayın vakaları

Canlı yayında yaşanan sıradışı olaylar açısından son derece verimli araziler üzerine kurulu medya dünyamız, 2016’da da “beklentileri” karşıladı. Canlı yayında yaşanan cinayet itirafından, saygı duruşu ve akabinde gerçekleşen İstiklal Marşı merasimine kadar uzayan bir yelpazeden söz ediyoruz.

Karşınızda, geride kalan yılın sıradışı canlı yayın olayları.

Cumhurbaşkanı’yla FaceTime

Yılın canlı yayında gerçekleşen belki de en önemli olayı CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında geçen FaceTime konuşmasıydı.

15 Temmuz darbe girişiminin en hararetli saatlerinde Cumhurbaşkanı’nın sesini ilk kez kitlelere CNN Türk ekranlarından duyuran görüşme, Cumhurbaşkanı’nın “Milletimizi illerimizin meydanlarına davet ediyorum” sözleriyle de hafızalara kazındı. Eroğdan’ın, darbe girişiminin emir-komuta zincirinde gerçekleşmediğine yönelik açıklamaları da görüşmenin kilit noktalarındandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.