MediaCat

1 saat çevrimdışı olana bedava pizza

Pizza Hut’tan Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman’da Dünya Saati hareketine alternatif katkı.

1 saat çevrimdışı olana bedava pizza

İklim değişikliğiyle mücadeleye katkı sağlamak amacıyla WWF öncülüğünde 2007 yılında başlatılan ve insanların her yıl mart ayının son cumartesi ışıklarını 20:30 – 21:30 arasında bir saatliğine kapatmaya davet edildiği Dünya Saati (Earth Hour) hareketi kapsamında Pizza Hut, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman’da harekete desteğini alternatif bir yolla gösterdi.

Veri merkezlerince kullanılan enerji miktarının her geçen gün daha da arttığı gerçeğinden hareket eden marka, enerji israfı konusundaki farkındalığa katkı sağlamak amacıyla insanları bir saatlik karanlıktan ziyade çevrimiçi dünyaya ara vermeye davet etti. M&C Saatchi’nin hazırladığı Offline Hour kampanyasında veri olmaksızın, çevrimdışı çalışan bir internet sitesi açıldı ve siteyi ziyaret etmelerinin ardından bir saatliğine internetle bağını koparanlara bedava pizza sunuldu.

Dünya Saati kapsamında ışıkların 20:30 – 21:30 arasında kapatılmasının talep edildiğini ancak bu saatlerin akşam yemeğine denk geldiğini söyleyen Pizza Hut META Marka Direktörü Beverley D’Cruz, karanlıkta pizza yemek zor olduğundan, bu yıl insanları harekete farklı ve etkili bir yolla katılmaya çağırdıklarını söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.