Zoom İletişim sektöre merhaba dedi

Sektörün tecrübeli profesyonelleri Zoom'da buluştu.

21.03.2016 - 13:31 | MediaCat

Zoom İletişim sektöre merhaba dedi

Geçtiğimiz yıl MEC ile yollarını ayıran sektörün deneyimli isimlerinden Banu Tekin Işıltan iş yaşamındaki yolculuğuna kısa süre önce kurduğu medya planlama ve satınalma ajansı Zoom İletişim’le devam ediyor. Zoom İletişim’in kurucu ortakları arasında alanlarında uzman üç profesyonel (Çiğdem Karamüftüoğlu, Planlama ve Satınalma; Başak Kiziroğlu Aksöz, Araştırma ve Stratejik Planlama ve Çiğdem Orak, Finans) daha var.

Zoom İletişim sektöre merhaba dediBanu Tekin Işıltan, Zoom İletişim’in kuruluş amacını şu sözlerle ifade ediyor: “Uzman ve butik konseptini kaybetmeden müşterilerinin iletişim planlamalarındaki en yakın ve güvendiği iş ortağı olmak.”

Yüzde 100 yerel sermayeli, 360 derece iletişim ajansı olan Zoom iletişim, markalara global bakış açısıyla yerel gerçekleri göz ardı etmeden çözüm önerileri sunmayı hedefliyor.

Zoom İletişim’den halihazırda Beymen, Beymen Club, Boyner Mağazacılık, YKM, Altınyıldız, Altınyıldız Classics, Network, Fabrika, Que, Divarese, Hopi, Morhipo, Çaykur, Didi, Under Armour ve Artemis Halı hizmet alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.