Zarakol İletişim’e yeni genel müdür

Ajansın genel müdür koltuğu Nurcan Akad'a emanet.

24.06.2016 - 15:22 | MediaCat

Türkiye yazılı basınında uzun yıllar üst düzey yönetici olarak görev alan ve Zete’yle dijital medyanın doğuşuna katkı sağlayan Nurcan Akad, Zarakol İletişim Hizmetleri‘nin genel müdürlüğü görevine atandı.

2009 yılında kurduğu “dijital hizmetler departmanı”yla sektörde bir ilke imza atan Zarakol İletişim, Nurcan Akad’ın katkılarıyla gelecek dönemlerde geleneksel ve dijital alanda bütünleşik iletişim çözümleri sunma perspektifini genişleterek müşterilerinin bu alanlardaki tüm ihtiyaçlarına etkin ve kapsamlı çözümler üretmeyi hedefliyor.

Beş buçuk yılını dijital yayıncı olarak geçirdiği 33 yıllık gazetecilik mesleğine Nokta dergisinin ilk çekirdek kadrosunda ekonomi muhabiri olarak başlayan ve Hürriyet, Milliyet, Güneş ve Akşam gibi gazetelerde yönetici mevkilerinde bulunan Akad, genel yayın yönetmenliğine yükselen ilk kadın gazeteci unvanına sahip. Ekim 2010’da basılı medyadan ayrılarak Zete’yi kuran Nurcan Akad, 20 Haziran 2016 itibarıyla Zarakol İletişim Hizmetleri Genel Müdürü olarak görevine başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.