Mağrur olma Ramsay Bolton senden zalim Spoiled var

Teknoloji bir kez daha kötülüğün hizmetinde.

24.06.2016 - 14:26 | Arzu Nilay Kocasu

Son dönemin en revaçta dizilerinden Game of Thrones‘ta bir sezonun daha sonuna yaklaşılırken iyi dizilerin kaderi olan “spoiler” musibeti de her zaman ve bir kez daha final heyecanıyla çarpan yüreklere korku salmaya devam ediyor.

Patavatsız arkadaşlar bir yana, kötü niyetli yabancıların sosyal medyada yankılanan fısıltıları yüzünden Game of Thrones geceleri eziyete dönüşme riski yaşayan takipçiler modemlerini bir süreliğine kapattıklarından emin oladursunlar, ABD’de bir grup zalim spoiler illetini dünyanın dört bir yanına yaymak için yeni bir girişime imza attı: Spoiled.

Mağrur olma Ramsay Bolton senden zalim Spoiled var

“Game of Thrones’u arkadaşlarınız için -otomatik olarak- berbat eder” sloganıyla yola çıkan uygulama ilhamını bir Reddit haberinden alıyor. Sevgilisini aldatan bir adamın, aldatılan eski sevgilisinden her hafta farklı bir Game of Thrones spoiler’ı almasıyla tetiklenen kıvılcımı bir internet sitesiyle yangına çeviren Spoiled, dileyenlerin 0.99 dolar karşılığında “kurbanlarının” cep telefonlarına anonim olarak her hafta dizinin yeni bölümlerinin yanınlanmasını takiben bir spoiler göndermeyi vaat ediyor. Dünyanın dört bir yanına hizmet veren girişim kurbanları spoiler’a bulamakla kalmıyor, tepkilerini de Twitter’dan yayınlıyor.

Büyük finale saatler kala, Game of Thrones güneşinizin tatsız bir mesajla sönmemesi dileklerimizle.

Mağrur olma Ramsay Bolton senden zalim Spoiled var

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Independent.co.uk

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.