Zanox Türkiye pazarına giriyor

Performans reklamcılığı ağı zanox, Türkiye pazarına girdiğini duyurdu.

08.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Performans reklamcılığı ağı zanox, Türkiye pazarına girdiğini duyurdu.

İstanbul’daki yeni ofisinin açılmasıyla beraber, zanox Murat Kalafat’ı Türkiye’deki Ülke Müdürü olarak atadı. Kalafat’ı ekibi, online pazarlama uzmanları Özlem Geyik ve Tamer Beler destekliyor. zanox’un, Türkiye ile birlikte dünya çapında 12 ofisi bulunuyor.

Murat Kalafat Türkiye zanox ofisinin başına geçiyor

zanox, online pazarlama uzmanı Murat Kalafat’ı İstanbul’daki Türkiye ofisinin yöneticisi olarak atadı. 37 yaşındaki Kalafat’ın odağı reklamverenler, yayıncılar ve ajanslardan oluşan yeni müşteri ilişkileri kurmak olacak. Ayrıca Kalafat Türk zanox ekibinin liderliğini üstleniyor.

Kalafat, bundan önce uluslararası bir mobil katma değerli hizmetler sağlayıcısı olan Flycell’in Türkiye operasyonlarını yönetmişti. Lisansını Elektrik mühendisliği, yüksek lisansınıysa Uluslararası Pazarlama alanında tamamlayan Kalafat, birçok başka şirketin yanında Avea ve Vodafone ile telekomünikasyon endüstrisinde on yılı aşkın deneyim kazandı.

zanox CEO’su Philipp Justus, “Murat Kalafat ile online pazarında kapsamlı uluslararası deneyim ve kontaklara sahip başarılı bir yönetici bulduk. Satış ortaklığı (affiliate marketing) işinde reklamveren açısından sahip olduğu önemli bilgiler, Kalafat’ı Türkiye pazarına girişimiz için ideal Ülke Müdürü yapıyor," dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.