Yüz güldüren fiyatlar

McDonald's Hollanda'nın yeni kampanyasında ürünlerin yerini gülücük alıyor.

30.01.2023 - 09:47 | Sencer Uçar

Bugünlerde herhangi bir ürünün fiyatının uygun oluşunun yüzleri güldürdüğüne şüphe yok. McDonald’s Hollanda da yeni kampanyasında lezzetlerini müşterileriyle uygun fiyata buluşturduğunu gülümseyen ilanlarla vurguluyor.

TBWA\NEBOKO ve TBWA\X imzalı açıkhava kampanyasında McDonald’s ürünleri yer almıyor. İlanlarda uygun fiyat köşeli gülücükler, sağ altta da markanın logosu bulunuyor.

McDonald’s Hollanda Kampanyalar ve Medya Pazarlama Müdürü Karin van Prooijen, ürünlerle sıradan bir değer kampanyasından ziyade marka duygusunu değerle bir araya getirmenin yolunu aradıklarını ve uygun fiyatlı ürünlerin insanlar üzerindeki etkisini yansıttıklarını söylüyor.

McDonald’sın benzersiz açıkhava anlayışını vurgulayan TBWA\NEBOKO Kreatif Direktörü Dennis Baars ise, “Sarı M işaretli direklerin yolda gidenlerin üzerindeki etkisine bakın. Onu görenlerde beliren gülümsemeyi bu uygulamada fiyatla ilişkilendirmeye çalıştık. İmge o kadar güçlüydü ki ürün ya da açıklamaya ihtiyaç kalmadı” yorumunda bulunuyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: McDonald's Hollanda
  • Reklam Ajansı: TBWA\NEBOKO & TBWA\X
  • Medya Ajansı: OMD
  • Prodüksiyon Şirketi: CZAR
Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.