Ytong yüz yılın markaları arasında yerini aldı

Ytong, ünlü Alman iletişimci Dr. Florian Langenscheidt tarafından yayınlanan, Almanya kökenli, en tanınmış...

23.10.2009 - 00:00 | MediaCat

80 yaşındaki gazbeton markası Ytong , yüz yılın markaları arasında yerini aldı

Ytong, ünlü Alman iletişimci Dr. Florian Langenscheidt tarafından yayınlanan, Almanya kökenli, en tanınmış ve en iyi markaları içeren "Yüzyılın Markaları" isimli eserde yer aldı.

Dr. Florian Langenscheidt, "Yüzyılın Markaları " ödülünü, 15 Ekim 2009  tarihinde Frankfurt kitap fuarında düzenlenen törende, Ytong markasının da dahil olduğu Xella Grubu Reklam-Tanıtma ve İletişim Müdürü Ernst Arelmann’a takdim etti.

Arelmann yaptığı konuşmada: "Yüzyılın en tanınmış markaları arasında yer almak Ytong için gurur vericidir. Bu ödülü, şu ana kadar olan başarılarımızın teyidi ve dünya çapında en iyi gazbeton üreticisi olarak sürdürdüğümüz marka pozisyonumuzu daha da geliştirmek için bir sorumluluk olarak görüyoruz. Bu ödül, Ytong markasına bir kat daha değer kazandırmaktadır. Böylece, Ytong markasının neyi temsil ettiğini bir kez daha kanıtlıyoruz: Enerji tasarruflu binalar, kalite ve güven" dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.