YouthWorks’e yeni yönetici kreatif direktör

Ajansta ECD olarak görev alacak isim belli oldu.

03.01.2020 - 14:54 | MediaCat

YouthWorks'e yeni yönetici kreatif direktör

Son olarak Havas Creative Group bünyesinde kreatif direktör olarak görev almakta olan Yavuzhan Gel, kariyerine YouthWorks’te (YW Istanbul) devam etme kararı aldı. Ajansta ECD sorumluluğunu üstlenen Gel, ajansın yönetiminde de rol alacak.

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamasının ardından Galatasaray Üniversitesi’nde iletişim stratejileri ve halkla İlişkiler üzerine yüksek lisans eğitimi alan Yavuzhan Gel, kariyeri boyunca McCann, Ogilvy, Leo Burnett, FCB ve Happy People Project gibi ajanslarda global ve yerel birçok reklamverene hizmet verdi. Felis, Eurobest, Epica, Golden Drum, Effie ve Kristal Elma gibi organizasyonlarda 100’ü aşkın ödül alan Gel, son olarak 2019 yılında Finish – Söz Ver ve OPPO & Sıla işbirliği gibi kampanyalarda yer almıştı.

YouthWorks ile heyecan verici bir yolculuğa çıktıklarını belirten Yavuzhan Gel, amacının sadece YouthWorks’e değil, reklam sektörüne de yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek olduğunu söyledi. Teknoloji ve datayı yaratım süreçlerinin bir parçası haline getireceklerini belirten Gel, tamamıyla YouthWorks üretimi olacak reklam teknolojileri üzerinde çalışmaya başladıklarını açıkladı.

YouthWorks Ajans Başkanı Serhat Gürcü, konuya ilişkin değerlendirmesinde, yaratıcılık vizyonlarının Yavuzhan Gel ile birebir örtüştüğünü ve birlikte sektöre yapacakları katkılardan dolayı heyecan duyduklarını belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.