Yonja.com İnternette Harcanan Zamanı Domine Ediyor

Okulların açılmasıyla birlikte site trafiği rekor seviyelere yükselen Yonja.com...

02.10.2007 - 16:39 | MediaCat

Okulların açılmasıyla birlikte site trafiği rekor seviyelere yükselen Yonja.com, tekil ziyaretçi sayısındaki artış ile tüm rakiplerini geride bıraktı.

Türkiye’nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com, bugün yılın son çeyreğine ilişkin rakamlarını açıkladı. Türkiye’nin lider online sosyal ağı ve trafiği en yüksek web sitesi Yonja.com, aylık 6.5 milyon aktif tekil kullanıcısı ile Türkiye’deki toplam internet nüfusunun üçte birine erişebiliyor.

Temmuz ayından bu yana trafiği % 50 artan Yonja.com’un, sayfa gösterimleri ayda 1.5 milyar seviyelerini aştı. Yapılan ölçümlemeler bir kullanıcının günde ortalama 2 saatini Yonja.com’da geçirdiğini gösteriyor. Uyku dışında kalan zaman diliminin % 12.5’ine denk gelen bu süreyi, en az kullanıcılar kadar Yonja.com reklamverenleri de etkin bir şekilde kullanmaya gayret ediyor.

Yonja Media Group Satış ve Pazarlama Direktörü İlke Çarkcı: “Hızla artan nüfusumuz bizleri çok heyecanlandırıyor, kullanıcılarımızın sosyal yaşamının önemli bir parçası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi ve ekledi: “Yonja.com, popüler kültür, sosyal etkileşim ve kendini ifade etme kavramlarının kesiştiği bir platform olarak bugün, Türkiye’deki internet nüfusunun üçte birinin internette harcadığı zamana yön veriyor .”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.