Yönetim ve Liderlik Zirvesi başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik 7-8 Mart 2020 tarihlerinde gerçekleşecek.

20.02.2020 - 10:59 | MediaCat

Vestel UniChallengeTech için başvuru süreci devam ediyor

Boğaziçi Üniversitesi’nin öğrenci kulüplerinden İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yönetim ve Liderlik Zirvesi 7-8 Mart 2020 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşecek.

Yönetcilik – yönetim ve liderlik kavramlarını ayrıntılı bir şekilde işleyen etkinlikte konuşmacılar; liderlik tecrübelerini, yönetimde karar alma yöntemlerini ve karar alma mekanizmalarını katılımcı öğrencilerle paylaşacaklar.

Bu yıl Yapı Kredi, Vodafone, Unilever, British American Tobacco, Yıldız Holding, Anadolu Grubu, Nestlé, Philip Morris gibi şirketlerin ve Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, Pfizer Türkiye Genel Müdürü Cem Açık gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşecek etkinlik hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.