MediaCat

Yol güvenliğinde altıncı his

AT&T yol güvenliği kampanyası It Can Wait kapsamında yeni bir reklam filmi yayınladı.

Yol güvenliğinde altıncı his

AT&T ve BBDO’nun araştırmasına göre ortalama bir sürücü, aracında başkası veya başkaları olduğunda daha dikkatli ve sorumlu hareket ederken; aracında tek başına olduğunda daha dikkatsiz davranmaya meylediyor. “Yalnız olduğunuzda kendinizi neredeyse bir balonun içindeymiş gibi hissediyor ve kimseyi tehlikeye sokmayacağınızı düşünüyorsunuz” diyor AT&T Reklam Bölümü Başkan Yardımcısı Asistanı Sandra Howard.

İnsanları trafik kazalarına karşı bilinçlendirmek amacıyla altı yıldan bu yana sürdürdüğü It Can Wait kampanyası kapsamında bir kez daha cep telefonunlarının araba kullanırken ne denli büyük bir tehlike arz ettiğini gösterdiği bir reklam filmi hazırlayan AT&T, The Unseen isimli üç buçuk dakikalık videoda çocukları arabadayken gösterdiği özeni yalnız kaldığında göstermeyen bir babanın neden olduğu trajediyi Altıncı His filmini andıran bir senaryoyla ekranlara getiriyor.


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.