Yine yapın, sonsuza kadar yapın

Danimarkalı turizm şirketi ülkenin geleceği için çağrılarına devam ediyor.

18.11.2016 - 11:45 | Arzu Nilay Kocasu

Yine yapın, sonsuza kadar yapın

Takvimler 2013 yılını gösterirken doğum oranı son 27 yılın en düşük değerine gerileyen Danimarka’nın geleceği için kolları sıvayarak halkı “Danimarka için” sevişmeye davet eden Danimarkalı turizm şirketi Spies Rejser, ilk reklam filmini takiben yayınladığı ve bu kez halkı Danimarka için olmasa da en azından büyükanne olmayı hakeden anneleri için yapmaya davet ettiği ikinci filmin ardından kampanyanın son filmiyle karşımızda.

Gerek ülkeleri gerekse anneleri için sevişen ve Danimarka’nın nüfusunun artmasına katkı sağlayan vatandaşların, hanelerinin kalabalıklaşmasıyla birlikte sekse ayırdıkları zamanın azaldığını ve bu nedenle daha sağlıksız, keyifsiz yaşamlar sürdüklerini söyleyen marka bu kez herkesi “sonsuza kadar” yapmaya davet ediyor.

Bir kez daha, verimli ve eğlenceli bir cinselliğin başbaşa çıkılan güzel bir tatille geleceğini söyleyen Spies Rejser ekliyor: “Yaşlandığınız için sevişmeyi bırakmazsınız, sevişmeyi bıraktığınız için yaşlanırsınız.”

Kaynak: Reddit

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.