Yılın en tatlı sosyal medya kampanyası

Sosyal medya ajansı “We Are Social”, Heinz Beanz için yine "kişiye özel" bir kampanya hazırladı.

24.08.2012 - 00:00 | MediaCat

Britanya menşeli sosyal medya ajansı  “We Are Social”, yine adanın topraklarında doğmuş bir marka olan Heinz Beanz’in iştahlı tüketicilerinin çok sevdiği yeni bir kampanyaya imza attı: Üzerinde, talihli takipçinin kendi isiminin yazılı olduğu minik fasulyeler.

Önce markanın Birleşik Krallık’ta Haziran’da piyasaya sürülen yeni beşli çeşidi Five Beanz ile Facebook’ta heyecan yaratıldı. “Fasulye Kişiliği” testinin yer aldığı bir yarışma düzenlenerek katılımcılar markanın kişilikleriyle paralel seyrettiğini düşündükleri çeşitleri oylamaya davet edildiler. Heinz’ın, saat başı her fasulye kategorisinden talihlileri seçtiği yarışma 12 gün sürecek. Son gün gelip çattığında (Ağustos sonu) tam tamına 1440 Heinz Beanz tüketicisi fasulye zengini olmuş olacak.

We Are Social’ın, Heinz için yine “kişiye özel” yaptığı önceki kampanyasında, tüketiciye, hasta arkadaşlarına üzerinde kendi isimleriyle birlikte, isteğe göre hazırlanan iyi dilekler mesajlarının yazılı olduğu Heinz çorbası gönderme imkânı sunulmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.