Yılın en iyi mobil reklam uygulaması ödülü Electric Agency’nin

Turkcell için çok önemli olan Turkcell Group Partner Program Ödülleri 6 Mart 2009 gecesi Four Seasons'da...

16.03.2009 - 12:33 | MediaCat

Turkcell için çok önemli olan Turkcell Group Partner Program Ödülleri 6 Mart 2009 gecesi Four Seasons’da yapılan törenle sahiplerini buldu.

Büyük ekosistemimiz içerisinde öne çıkan uygulamaları, servisleri, kampanyaları ve markaları değerlendiren Turkcell 2008’in EN’lerini belirledi.

Coca-Cola için yapmış olduğu “O Topa Ne oldu (OTNO)” kampanyasıyla En Başarılı Mobil Pazarlama Kampanyası kategorisinde finale kalan Electric Agency, Sana “Çat Kapı” IVR Interaktif Profilleme Uygulaması ile En Başarılı Mobil Reklam uygulaması kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Electric Agency tarafından kurgulanan projede;Çat Kapı Ekibi’nin rotası olan Antalya, Bursa, İzmir, Kayseri ve Trabzon illerinde yaşayan, seçilen kriterlere sahip 14.802 ev hanımına IVR ile cep telefonlarından arama yapıldı. Sana Çat Kapı Uygulaması’nda Sana ekibi kapıyı çalıyor ve evde Sana varsa ev sahibi hanıma hediyeler veriyorlardı. Çat Kapı Ekibi’nin her an kapılarını çalabileceğini ve sürpriz hediyeler kazanabileceklerini haber veren aramalarda, telefonu açan tüketiciler mutfaklarında Sana olup olmadığını IVR sisteminde tuşlar aracılığı ile ‘evet’ veya ‘hayır’ seçenekleriyle cevaplayarak, projenin ‘Ürün Kullanım Ölçümü’ ayağını da reel sonuçlara dökmüş oldular. Aramayı yanıtlamayan kullanıcıların da SMS ile bilgilendirildiği kampanyada, mutfaklarında Sana’sı kalmayan ev hanımları soluğu markette aldılar ve Sana Çat Kapı Ekibi’nin yolunu gözlemeye başladılar zira ekibin ziyaret ettiği şanslı evlerin sürpriz hediyeler kazanacak olduğu bilgisi kendilerine telefonlarından duyurulmuştu…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.