Yılın en harika zamanı… mı?

Bir güne bin dert ve tüm dertleri bertaraf etmeye kararlı bir marka.

28.11.2018 - 14:08 | Arzu Nilay Kocasu

Yılın en harika zamanı... mı?

Noel dönemi; yıl boyu süren dargınlıkların sona erdiği, mevsimler boyu birbirlerinin yüzüne hasret akrabaların bir araya geldikleri, en sıcak anıların en güzel yemekler eşliğinde yâd edildiği bir gün olarak anlatılır hep bu özel gün için hazırlanan kampanyalarda.

Oysa yılın en güzel addedilen günü bile pek çok bahtsızlıkla gölgelenebilir; evin önünü beyaz bir halı gibi saran kar ona basıp kayan bir talihsizin ayağını kırmasına sebep olabilir, evin küçük oğlunu ailesine kavuşturacak uçak hava muhalefeti nedeniyle rötar yapabilir… Noel günü yaşanabilecek tüm aksiliklere inat, günün neşeyle sonlanmasını sağlayacak bir şey var elbette: Noel hediyesi. Günün büyüsünü öldürecek dertleri bertaraf etmeye gönüllü bir de marka: Orange France.

Publicis Conseil imzalı kampanyasını televizyon, sinema, açıkhava, basın ve dijitalin yanı sıra tüm mağazalarından da hedef kitlesiyle buluşturan Orange France, ayrıca, insanların son dakika hediye alışverişi yapabilecek fırsata sahip olduklarından emin olmak için, tren istasyonlarına da otomatlar yerleştirdi.

KÜNYE

  • Reklamveren: Orange France
  • Reklam Ajansı: Publicis Conseil
  • Yönetmen: Megaforce
  • Yapımevi: Iconoclast
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.