LeBron James’in yaşadığı 48 bin şampiyonluk

NBA 2K19'dan oyun içi istatistikleri öne çıkaran bir kampanya.

28.11.2018 - 14:54 | Sencer Uçar

Alanındaki liderliğini vurgulama niyetindeki NBA 2K19, basketbol tutkunlarına oyun içi istatistikleri öne çıkaran bir reklam kampanyasıyla sesleniyor.

BSSP imzalı kampanyada yer alan spotlarda ve ilanlarda LeBron James’in bu yıl 48 bin 43 şampiyonluk yaşaması, LeBron ve Michael Jordan’ın günde 534 kez karşı karşıya gelmesi ya da metro beklerken geçen sürede 43 bin 584 üçlük atılması gibi oyun içi istatistikleri gözler önüne seriliyor.


BBSP CCO’su Matthew Curry, “Oyunu günün her saati yüz binlerce kişi oynuyor. Takımları, oyuncuları, hareketleri, smaçları ya da rekabetleri incelemeye başladığınızda, veri size enteresan bir hikâye anlatmaya başlıyor. Oyunu çevreleyen kültürü, oyunu aralarında NBA yıldızlarının, ünlülerin, müzisyenlerin ya da oyun tutkunlarının da bulunduğu geniş bir kitlenin oynadığını düşündüğünüzde, NBA 2K19’nın herkesi bir araya getiren bir iş olduğu açıkça görebilirsiniz” diyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: 2K Sports
  • Reklam Ajansı: BSSP
Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.