MediaCat

Yılın en beğenilen 10 reklam filmi

Ad*Watch, 2014 yılının en beğenilen reklam filmlerini belirledi.

Yılın en beğenilen 10 reklam filmi

Lowe İstanbul’un Türk Hava Yolları için hazırladığı “Hayaller” filmi Ipsos Ad*Watch verilerine göre 2014’ün hem en çok hatırlanan hem de en çok beğenilen reklam filmi oldu. Yılın en çok beğenilen 10 reklam filmi sıralamasında ise bir önceki yıl olduğu gibi Cem Yılmaz etkisi kendini belli ediyor.

İşte sırasıyla yılın en beğenilen reklam filmleri:

*Ipsos Ad*Watch sonuçları 4 Kasım 2013- 9 Kasım 2014 tarih aralığını kapsamaktadır.

Baz (toplam örneklem): 1200

Hayal Edince

[youtube]http://youtu.be/oSD0YigRW3o[/youtube]

Türk Hava Yolları’nın (THY) bu yıl 23 Nisan’da yayınladığı reklam filmi hafızalar kadar kalpleri de fethetti. Dört küçük çocuğun her defasında uçup gidişini izledikleri THY uçağını kendi şehirleri Iğdır’a indirmek için kendi imkânlarınca bir pist inşa etmelerini konu alan film işlediği temaların iz bırakıcı potansiyelini sağlam bir işçilikle açığa çıkarıyor: çocuk perspektifi, hayaller, umutlar, ilerleme… Lowe İstanbul ekibinin yarattığı “Hayal Edince”yi Bahadır Karataş yönetti. Film hem izleyici hem de sektörden topladığı beğeniyi ulusal ve uluslararası ödüllerle pekiştirdi.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.