Yılın Bileti’nde oylama süreci başladı

Oylamaya son katılım tarihi 10 Kasım.

06.11.2019 - 12:19 | MediaCat

Yılın Bileti'nde oylama süreci başladı

Biletix; tiyatro oyunları, festivaller, müzikaller, stand-up gösterileri ve konserlerle geçen 2019’da en beğenilen isimleri belirlemek üzere herkesi Yılın Bileti oylamasına katılmaya davet ediyor.

4 Kasım tarihinde başlayan ve 10 Kasım’a kadar Biletix’in resmî internet sitesinden katılıma açık olacak Yılın Bileti oylamasında 2019’un en beğenilenleri, kültür-sanat sevenlerin oylarına göre belirlenecek. 19 Kasım gecesi gerçekleşecek ödül töreninde En Beğenilen Kadın Sanatçı, En Beğenilen Erkek Sanatçı, En Beğenilen Yabancı Sanatçı, En Beğenilen Festival, En Beğenilen Tiyatro Oyunu, En Beğenilen Müzikal ve En Beğenilen Stand-up/Komedi Sanatçısı kategorilerinde ödüller sahiplerini bulacak.

Yılın Bileti oylamasında katılımcılara 2020 yılında görmek istedikleri sanatçılar da sorulacak. Oylamaya katılan bir şanslı kişi bin TL değerinde Biletix Hediye Kart’ın sahibi olacak. Hediye kart sahibi, kartını tüm yıl boyunca dilediği kültür, sanat, müzik, spor, sahne, aile ve eğitim etkinliklerinde kullanabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.