Yıldız Holding’te 2 yeni atama

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding’de...

07.05.2009 - 11:13 | MediaCat

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding’de, Sağlam İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne Erkan Özerdem, Ülker Grubu Başkanlığı Pazarlama Genel Müdürlüğü’nde Pazarlama Direktörlüğü’ne (Kek) Nihan Baştak atandı.

Yıldız Holding Gayrimenkul Yatırımları Grubu şirketlerinden Sağlam İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine Erkan Özerdem atandı. 1974 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Özerdem, 1980 yılında aynı bölümde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Çalışma hayatına 1982 yılında Gama İnşaat A.Ş.’de başlayan Erkan Özerdem, bu şirkette Şantiye Müdürü, Proje Müdürü ve şirket iştiraklerinden olan Gama – MIR’da Genel Müdür görevlerinde bulundu. 1993-1998 yılları arasında FEO İnşaat A.Ş.’de Kurucu ve İcra Başkanı olarak, ardından EMT İnşaat A.Ş.’de Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. Erkan Özerdem, 2002 yılı sonrasında yeniden Gama İnşaat A.Ş. organizasyonuna katıldı ve şirketin Libya ve Katar Projeleri Direktörlüğünü yürüttü. Özerdem, son olarak Gama İnşaat A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.

Yıldız Holding Ülker Grubu Başkanlığı Pazarlama Genel Müdürlüğü’nde ise “Kek” alanından sorumlu Pazarlama Direktörlüğü’ne Nihan Baştak atandı. 1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Nihan Baştak, Marka Yönetici Yardımcısı olarak başladığı kariyerine Colgate – Palmolive’de Marka Yöneticisi ve Kategori Yöneticisi olarak devam etti. Danone’da Pazarlama Yöneticisi deneyiminin ardından 2000 yılında Almanya’da DDB Reklam Ajansı’nda çalışmaya başladı ve ajansta 2006 yılına kadar “Henkel’den Sorumlu Yönetici” olarak Henkel markalarının reklam ve pazarlama faaliyetlerini yürüttü. Baştak, son olarak Kellogg GmbH – Almanya’da “Almanya, Avusturya ve İsviçre’den Sorumlu Pazarlama Müdürü” olarak görev yapmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.