MediaCat

Kitaplar

Yetkisiz Liderlik

Keith Ferrazzi & Noel Weyrich

SATIN AL

Açıklama

 

Küreselleşme ve dijitalleşmeyle iş hayatında tempo gittikçe artıyor. Şirket içi bürokrasilerle veya emir komuta zincirleriyle boğuşarak kaybedecek zamanımız yok. Usta yazar ve koç Keith Ferazzi bize bir çıkış yolu gösteriyor: Birlikte yükselmek. Geleneksel yapılarla erişilemeyecek verimlilik, işletme içi güven, karşılıklı hesap verebilirlik ve sorun çözme hızında artışlar birlikte yükselme yöntemiyle artık ulaşılabilir durumda.

Bu sistemde liderlik yapmak için yetki beklemenize gerek yok. Tek yapmanız gereken herkesi ortak bir misyonun etrafında bir araya getirmek. Unvanınız, konumunuz veya iş alanınız ne olursa olun, bu yeni dünyada yetkisiz liderlik yapabilme kabiliyeti yaşamsal önemde.

Ferrazzi uzun yıllara dayanan araştırmalardan ve CEO ve üst düzey yöneticilere koçluk alanında otuz yılı aşkın deneyimlerinden yararlanarak, iş arkadaşlarımızı ve paydaşlarımızı nasıl takım arkadaşlarımıza dönüştüreceğimizi ve iş yapma şeklimizi nasıl kökten değiştirebileceğimizi gösteriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.