MediaCat

Yetenek avcılarına özel kariyer platformu

Türkiye’nin ilk işveren markası iletişim platformu toptalent.co açıldı.

Yetenek avcılarına özel kariyer platformu

Artık insan kaynakları ve pazarlama profesyonellerinin gençlere kariyer fırsatları sunabilecekleri özel bir kariyer platformu var! Üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar için staj ve iş ilanları sunan toptalent.co, online vaka yarışmaları, networking buluşmaları, şirketlerin yetenek programları ve kariyer etkinlikleri gibi pek çok yenilikçi ve farklı etkinliği üyelerine sunuyor. Üyeler bu fırsatlardan faydalanırken insan kaynakları ve pazarlama profesyonelleri gençlerin ilgisinin yüksek olduğu kariyer alanı üzerinden iletişim yapma ve mesajlarını iletme fırsatı yakalıyor.

Toptalent.co, üniversite öğrencileri ve yeni mezunların kariyerlerine iyi bir başlangıç yapmak için ihtiyacı olan deneyimi onlara tek bir platformda sunuyor. Platform, iş ve staj ilanlarının yanı sıra yenilikçi vaka yarışmaları ile farklılığını ortaya koyuyor. Vaka yarışmaları, şirketlere markalarının mesajlarını verme, fikir alma ve yetenekli adayları düşük maliyetli ve etkin şekilde keşfetme fırsatı veriyor. Şirketler düzenledikleri yetenek programlarını etkin ve hızlı bir şekilde tüm üniversite öğrencileri ve yeni mezunlara toptalent.co aracılığıyla sunabiliyor.

Yetenek avcılarına özel kariyer platformu: toptalent.co

İş hayatına girişte önemli bir avantaj olan profesyonellerle bağlantı kurma konusunda da platform yenlikçi araçlara sahip. Adaylar “CEO Dinner”, “One Day in Office” gibi networking etkinlikleriyle iş dünyasından çevrelerini oluşturup profesyonellerle tanışabiliyorlar. Şirketler ise networking etkinlikleriyle adayları yakından tanıyıp onlarla bağ kuruyor, adayla şirket arasındaki uyumu önden değerlendirme imkânı buluyorlar.

Öğrenci ve yeni mezunların iş hayatına başlangıçta sıkça kendilerine sordukları “Hangi şirket, hangi departman” gibi sorulara cevap veren, yeteneklerini geliştirebilecekleri ve kariyerlerine yön verip iş hayatına bir adım önde başlayabilecekleri “Akademi” bölümü oldukça yenilikçi bir yaklaşıma sahip. Hedef kitleye odaklı rehberlik içeriği bulunan bölümde şirketler kendi sektörleri veya uzmanlık alanlarına uygun olarak içerik oluşturup, sponsorlu içerik çalışmalarıyla toptalent.co’da yer alabiliyorlar. Şirketler, gençlerin iş hayatına girişte ihtiyaç duyduğu rehberliği onlara sunarak sürekli gündemlerinde üst sıralarda yer alabiliyorlar.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.