Yer altında dakika avı

Fransız televizyon kanalından yeni dizisi için metro istasyonları arası bir kampanya.

28.11.2019 - 14:37 | Arzu Nilay Kocasu

Fransız televizyon kanalı 13ème Rue, yeni dizisi Trauma’nın tanıtımı kapsamında, gerilim meraklılarını yer altında dakika avına çıkmaya davet ettiği bir kampanya hazırladı.

Geçirdiği bir kaza nedeniyle hafızasını yitiren Adam adında bir polis ile Adam’ın yakalamaya çalıştığı bir seri katilin hikâyesinin anlatıldığı dizide Adam, kazadan sonra evinin bodrumunda kaçırılmış genç bir kadın bulmasını takiben yakalamaya çalıştığı katilin bizzat kendisi olup olmadığını anlamak için zorlu bir keşfe çıkıyor.

Dizinin konusuna yakışır bir kampanya için kolları sıvayan 13ème Rue ve BETC, Paris Ulaşım İşletmesi (RATP) işbirliğinde, Paris’te bulunan 25 metro istasyonuna birer ilan yerleştirdi. Herbiri yüzeyden ilgili metro istasyonunun derinliklerine uzanan ilanların üzerindeki kare kodları okutanlar, metre başına bir dakika olmak üzere dizinin ilk bölümünün tamamını izleme fırsatına kavuştular.

19-25 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen ve farklı istasyonlardan edinilen dakikaların kümülatif olarak hesaplanabildiği kampanyanın parçası olan izleyiciler, böylelikle, Trauma’nın ilk bölümünü dizi platformda yayınlanmadan önce izleme ayrıcalığına erişmiş oldular.

Kaynak: Ibbonline.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.