Yenilmezler Donald Trump’a karşı

Joss Whedon ve dostlarından ABD Başkanlık Seçimleri öncesinde üç dakikalık bir video.

26.09.2016 - 11:15 | Arzu Nilay Kocasu

ABD Başkanlık Seçimlerine sayılı gün kala, pazarlama ve yaratıcı sektörler de dahil olmak üzere herkesin kendinden bir şeyler bulduğu yarışta vatandaşlar olarak söz haklarını kullanmak isteyen Yenilmezler ve onlara eşlik eden Hollywood ünlüleri ve sade vatandaşlar Joss Whedon önderliğinde üç dakikalık bir Donald Trump karşıtı video hazırladı.

ABD’lileri oy vermeye çağıran videoyu sosyal medyadan kitlelerin beğenisine sunan Whedon, Buzzfeed’e yaptığı bir açıklamada, meşhur arkadaşlarını “oy verme çağrısında bulunmaya ve turuncu kukla Hitler’i durdurmaya” katkı sağlayacakları bir kamu spotunda bir araya getirmeyi başardığını söyledi.

Robert Downey Jr., Scarlett Johannsson, Mark Ruffalo, Don Cheadle, Julianne Moore, James Franco ve Martin Sheen gibi isimlerin yer aldıkları videoda oyuncular vatandaşları yanlış seçim yapmamaları ve “toplumun yapısına kalıcı olarak zarar verebilecek ırkçı, küfürbaz bir korkağa” oy vermemeleri uyarısında bulunuyor.

Kaynak: FOX News

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.