Yeniden şık olma vakti

Klarna için kamera karşısına geçen A$AP Rocky herkesi karantina stilinden kurtulmaya çağırıyor.

10.06.2021 - 12:19 | Simge Şenses

Yeniden şık olma vakti

ABD’de ilgi çekici kampanyaları ve perakende ortaklıklarıyla popülarite kazanan İsveçli fintech şirketi Klarna, bu hafta A$AP Rocky’li “Yeniden şık ol” kampanyasını başlattı.

A$AP Rocky’nin eşofmanlarıyla cips yiyerek televizyon seyrettiği bir sahneyle açılan film, ülkedeki karantinanın son bulduğu haberini alıp kendini New York sokaklarına atmasıyla devam ediyor. Tekrar insan içine karışmak için kendine çekidüzen vermesi gerektiğini fark eden Rocky, yeni kıyafetler satın alarak baştan aşağı yenileniyor. Klarna bu kampanyayla izleyenleri de ünlü rapçinin izinden gitmeye davet ediyor.

Tüketicilere satın aldıkları ürünler için ödemeyi zamana yayma seçeneği sunan ve “şimdi satın al, sonra öde” yöntemini yaygınlaştırmayı amaçlayan Klarna’nın yeni kampanyası, şirketin dünya çapındaki tüketicilerin yüzde 60’ının gardıroplarını yenilemek için COVID-19’un bitmesini beklediğine işaret eden yakın tarihli bir anketinden ilhamla hazırlandı.

İsveçli ajans Nord DDB tarafından hazırlanan reklam kampanyasının prodüksiyonunu ise Caviar üstlendi.

KÜNYE

  • Reklamveren: Klarna
  • Reklam Ajansı: Nord DDB
  • Prodüksiyon Şirketi: Caviar
Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.