garaj11 yeni reklam kampanyası için Mustafa Sandal ile anlaştı!

n11.com’un ikinci el araç alım ve satım platformu garaj11, yeni reklam kampanyasında tüketicilere Mustafa Sandal ile sesleniyor.

Advertorial 10.06.2021 - 11:24 | MediaCat

Araç sahibi olmak, aracını değiştirmek veya aracını hemen satmak isteyenlerin yeni adresi garaj11, reklam kampanyası için Mustafa Sandal’la anlaştı. Mustafa Sandal’ın unutulmaz şarkısı “Araba” garaj11 için yeniden düzenlendi! Üç farklı filmden oluşan reklam serisinin senarist ve prodüktör koltuğunda da Mustafa Sandal oturuyor. Reklam filmlerinde, ikinci el araç alım ve satımında güven ve detaylı ekspertiz hizmeti ön plana çıkarılıyor.

n11.com Marka Direktörü Simin Özkar ve Mustafa Sandal

Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında kurulan n11.com’un garaj11 projesinde, markanın sektörde çözüm üreten, güvenilir platform yaklaşımı gözler önüne seriliyor. garaj11, aldığım araç sağlam mı, ekspertiz raporu güvenilir mi, ödeme yaparken sorun yaşar mıyım soruların tümüne n11.com güvencesiyle cevap veriyor. garaj11 sunduğu hizmetler ve sağladığı avantajlarla otomobil alım satımına yeni bir soluk getiriyor.

garaj11 projesinde, n11.com’un e-ticaretteki tecrübesi ile Doğuş Holding’in otomotiv alanındaki bilgi birikimi bir araya geliyor. Otomotiv sektör dinamiklerini e-ticaretin sunduğu zahmetsiz ve güvenli alışveriş deneyimi ile birleştiren garaj11’de tüketiciler, sadece yeni bir otomobil sahibi olmakla kalmıyor aynı zamanda uçtan uca hizmetlere de tek bir tıkla kavuşabiliyor.

Projeyi hayata geçirirken öncelikli hedeflerinin tüketicilerin e-ticaretten sanki bir cep telefonu alır gibi otomobil satın alabilmesi yönünde olduğunu söyleyen n11.com Marka Direktörü Simin Özkar, bu doğrultuda tüketicilerin karşılaşabileceği tüm sorunları ortadan kaldıran, güven ve kolaylık vaatlerini destekleyen yeni hizmet ve çözümler geliştirdiklerinden bahsediyor.

Lansmana özel ücretsiz nakliye

Haziran ayının sonuna kadar sürecek lansman dönemine özel olarak garaj11’den araç alan tüm tüketiciler, Türkiye’nin her iline sağlanan ücretsiz nakliye fırsatından yararlanabiliyor.

Araçlarda TÜVSÜD D-expert güvencesi

garaj11’de tüm araçlar bağımsız TÜV SÜD D-Expert’in ekspertiz raporu ve şase üzerinden tramer sorgulaması aracılığıyla listeleniyor. 15 yaşından yaşlı, 200 bin km’yi geçmiş, airbag işlemli, ağır hasar kayıtlı, sel/su hasarı olan, çalıntı kayıtlı araçlar garaj11 kriterleri dışında kalıyor ve garaj11’de listelenmiyor. Detaylı ekspertiz raporunda fiziki olarak aracı gören bir tüketicinin gözle fark edemeyeceği detaylar ve aracın kondisyonuyla ilgili teknik ölçümlere raporda şeffaf şekilde yer veriliyor.

Ödemeler güvende

Ödemeler “n11 Ödeme Koruma Sistemi” sayesinde güvenle online olarak yapılabildiği gibi anında online olarak taşıt kredisine başvurmak ve kredinin sonucunu dakikalar içinde öğrenmek de mümkün oluyor. garaj11 ile devir masrafı da tarihe karışıyor. Otomobilin devir-teslim işlemleri, aracı alan kişi adına garaj11 tarafından gerçekleştirilirken, kullanıcılar yeni otomobiline hiçbir ilave komisyon ya da masraf ödemeden anahtar teslim fiyatıyla kavuşuyor.

Araçlarda 3 ay / 5.000 km garanti

garaj11’den araç alanlar, aldıkları araçlarda aracın motor, şanzıman, diferansiyel, tork konventörü ve elektrik sisteminde meydana gelebilecek arızaları teminat altına alan 3 ay / 5.000 km garanti fırsatından yararlanabiliyor. Ayrıca garaj11’den alışveriş yapanlar n11.com’un otomotiv kategorisinde geçerli 500 TL indirim kuponunun da sahibi oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.