MediaCat

Yeniden özgür olmak için

Yeni Güney Galler hükümetinden eski güzel günlere dönmek için aşılanmanın önemine dikkat çeken kampanya.

Yeniden özgür olmak için

Avustralya’nın Yeni Güney Galler eyaleti hükümeti, eyaletteki aşılama çalışmalarına hız kazandırmak amacıyla Ogilvy Sidney işbirliğinde yeni bir aşı kampanyası başlattı.

Vatandaşlara neden aşı olmaları gerektiğini evlerinde kapalı kaldıkları dönemde özlemiş olmaları muhtemel anları ekrana getirerek hatırlatan “Let’s Do This” kampanyası bir de reklam filmiyle taçlandı. Filmin yönetmenliğini Dylan Harrison üstlendi.

Eyalet genelindeki televizyon ve gazetelerin yanı sıra radyo, dijital, sosyal medya ve açıkhavayı da mecra olarak kullanacak olan kampanya için eyaletin dijital ve müşteri hizmetleri bakanı Victor Dominello, “Eyalette yapılan aşı sayısı kısa süre önce altı buçuk milyonu geçti ve bu ivmeyi devam ettirmemiz hayati önem taşıyor. Zira aşılar sadece kendimizi, ailemizi, arkadaşlarımızı ve topluluğumuzu korumakla kalmıyor, aynı zamanda yapmayı sevdiğimiz şeyleri tekrar yapabilmemizi de sağlıyor” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.