Yeni yılda yeni Y&R

"Y&R Reloaded" yolda.

11.02.2016 - 12:16 | Arzu Nilay Kocasu

Y&R İstanbul okullu oldu

2015’i ulusal ve uluslararası pek çok başarıyla kapatan Y&R, başarının ardındaki kahramanları ödüllendirmek ve başarının devamını sağlamak için organizasyon yapısında bir dizi değişikliğe gideceğini duyurdu.

Y&R Brands İstanbul CEO’su Arzu Ünal’ın paylaştığı habere göre “Y&R Reloaded”ın kadrosundaki yenilikler şöyle…

Kreatif cephede neler oluyor?

Y&R Team Red Kreatif Direktörü Ayşe Aydın, 1 Mart 2016 itibarıyla Y&R Istanbul ve Team Red’in ECD’si olmaya hazırlanıyor. Y&R Istanbul Kreatif Direktörü Can Pehlivanlı ise yeni dönemde bir yandan mevcut görevini sürdürürken diğer yandan Ayşe Aydın’a yeni görevinde yardımcı olacak.

Y&R Team Red Kreatif Grup Direktörleri Erkan Kaya ve İlker Dağlı da Ayşe Aydın’ın sorumluluk alanının genişlemesiyle birlikte görev alanlarını değiştiren ve kreatif direktör olarak görev almaya başlayacak diğer isimler.

Yönetimde yeni isimler

Dört yıldan bu yana Y&R Istanbul ve Team Red’in stratejik planlamasından sorumlu olan ajans başkan yardımcısı Bediz Eker 1 Şubat itibarıyla mevcut sorumluluğunun yanı sıra Y&R Istanbul Genel Müdürü olarak yeni görevine başladı.

Y&R Istanbul’da genel müdürlüğe terfi eden bir diğer isim ise Burcu Kurtuluş. 11 yıldan bu yana ajansın müşteri ilişkileri direktörü olarak görev alan Kurtuluş da Eker gibi 1 Şubat’tan bu yana Y&R Istanbul Genel Müdür Yardımcısı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.